plenfrdeitskesuk

Informacje

Aktualności

Zaproszenie na warsztaty tkackie

Szanowni Państwo,
w ramach projektu „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach tkackich, które odbędą w dniach 22-23 czerwca 2021 r. w siedzibie Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.


Podczas warsztatów odbędzie się również prezentacja regionalnych wyrobów rękodzieła tkackiego pojawiających się w Karpatach (pogranicze polsko-ukraińskie) oraz omówienie materiałów niezbędnych do ich wykonania.

Program warsztatów oraz formularz zgłoszeniowy w załączeniu.


Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca 2021 r. Ilość miejsc ograniczona, liczy się kolejność zgłoszeń!


Szczególnie zapraszamy osoby zainteresowane tradycyjnym dziedzictwem kulturowym regionu i działaniami na rzecz jego zachowania, które wiedzę zdobytą podczas warsztatów przekażą w swoich instytucjach i organizacjach.

 

Projekt „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” finansowany jest ze środków Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020.

Zaproszenie na warsztaty serowarskie i warsztaty ze zdobnictwa regionalnego

Szanowni Państwo,
w ramach projektu „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych:

Zaproszenie na warsztaty tkackie

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach tkackich, które odbędą się w dniach 15-16 czerwca 2021 r. w siedzibie Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Zaproszenie na warsztaty zielarskie

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach zielarskich, które odbędą się w dniach 10-11 czerwca 2021 r. w Terenowej Stacja Edukacji Ekologicznej w Suchych Rzekach (w północno- zachodniej części BdPN, ok. 3,5 km od Zatwarnicy).

Zaproszenie na warsztaty mydlarskie

Stowarzyszenie „Pro Carpathia” zaprasza chętnych do udziału w bezpłatnych warsztatach mydlarskich, które odbędą się w dniach 8-9 czerwca 2021 r. w siedzibie Uniwersytetu Ludowego Rzemiosła Artystycznego w Woli Sękowej.

Konferencja #PdlaP

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konferencji #PdlaP która odbędzie się we wtorek, 25 maja 2021 r. w przestrzeni wirtualnej.

Unieważnienie rozstrzygnięcia ofert - film pasterski

Unieważnia się czynności oceny i wyboru najkorzystniejszej oferty na wykonanie filmu promującego folklor i dziedzictwo wołoskie w województwie podkarpackim (pogranicze polsko-ukraińskie), w wersji językowej polskiej, angielskiej i ukraińskiej z dnia 4 marca 2021 r.

 

Rozstrzygnięcie ofert - film pasterski

Szanowni Państwo,
Informujemy, że łącznie wpłynęło 10 ofert. Trzy zostały odrzucone. Za najkorzystniejszą ofertę uznana została oferta firmy MEDIALORD SP. Z O.O. UL. PRZY AGORZE 11B/28, 01-960 WARSZAWA (100 pkt.).

 

Rozstrzygnięcie - Księga zwyczajów pasterskich (pograniczne polsko-ukraińskie)

Informujemy, iż wpłynęły trzy oferty (wszystkie złożone w wymaganym czasie, spełniające kryteria).

 

 

niw proo2

logo

"Pro Carpathia"
35-064 Rzeszów,
ul. Rynek 16/1
od 8:00 do 16:00

16 lat Stowarzyszenia "Pro Carpathia"

Znajdź nas:

Income Tax Planning

    View Service