Zaproszenie do współpracy

Szanowni Państwo,

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” wydaje czasopismo pt. „Karpacki Przegląd Społeczno-Kulturalny” - periodyk związany z tematyką Karpat.


W czasopiśmie poruszane są tematy dot. dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego, gospodarki, rozwoju i turystyki. Dodatkowo poruszane są konkretne i aktualne tematy, które mają na celu informować odbiorców czasopisma o tym, co się aktualnie dzieje się w Karpatach. Czasopismo  zawiera także analizy konkretnych działań podejmowanych w Karpatach. Ważnym elementem są również wywiady z decydentami, osobami odpowiedzialnymi za podejmowanie działań i innymi działającymi w celu rozwoju obszarów górskich. Prezentowane są także dobre praktyki krajowe i zagraniczne związane ze współdziałaniem biznesu i organizacji pozarządowych w kierunku wspólnych prac na rzecz rozwoju Karpat. Czasopismo służy również do rozpowszechniania informacji o realizowanych działaniach, prowadzonych badaniach czy analizach przez Stowarzyszenie.

Dlatego też zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane umieszczaniem swoich artykułów/materiałów związanych z tematyką czasopisma do zgłaszania tych treści, które mogą zostać w nim umieszczone.

W celu zgłoszenia swoich materiałów prosimy o kontakt pod nr: 17 850 01 83 lub mailowo na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

 

Wszystkie numery czasopisma dostępne są tutaj

 

KPSK

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service