Targi Rzeszowskich Organizacji Pozarządowych

25 maja 2024 roku w Wojewódzkim Domu Kultury w Rzeszowie odbyła się II edycja Targów Rzeszowskich Organizacji. To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło aż 44 organizacje, które miały okazję zaprezentować swoje działania, projekty oraz misje. Był to dzień pełen inspiracji, wymiany doświadczeń i nawiązywania wartościowych kontaktów.
 
Dzięki zaangażowaniu uczestników i odwiedzających, targi stały się platformą do promowania lokalnych inicjatyw oraz budowania współpracy na różnych płaszczyznach. Wystawcy przedstawili szeroki wachlarz tematów, od działań społecznych, przez inicjatywy kulturalne, po projekty ekologiczne i edukacyjne. Każda z organizacji miała swoje stoisko, na którym można było uzyskać szczegółowe informacje, wziąć udział w konkursach, a także nawiązać bezpośredni kontakt z przedstawicielami.
 
Targi były również okazją do udziału w licznych warsztatach, które przyciągnęły wielu zainteresowanych.
 
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom za udział i zaangażowanie, a odwiedzającym za obecność i aktywne uczestnictwo. To dzięki Wam wydarzenie było tak wyjątkowe i inspirujące.
Do zobaczenia na kolejnej edycji!
 
 
Targi zostały zorganizowane w ramach zadania publicznego „Rzeszowskie NGO” realizowanego dzięki dofinansowaniu z budżetu Miasta Rzeszowa.
logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service