Oferta nr 1 - Podkarpacki Slow Trip – przyroda, zamek i pontony
Dzień 1
Zjedźmy z autostrady w Przemyślu i od tego momentu zwolnimy obroty na przygodę z Podkarpaciem. Zacznijmy czas od spędzenia kilku godzin w Arboretum w Bolestraszycach, które o każdej porze roku dostarcza wielu niezapomnianych wrażeń estetycznych. Wczesną wiosną kwitną tu magnolie. Później pojawiają się różaneczniki ze słynną azalią pontyjską, która w Polsce w warunkach naturalnych rośnie tylko na Podkarpaciu. Znajduje się tu słynna kolekcja derenia jadalnego oraz narodowa kolekcja kosaćców. Piękne są także rośliny wodne i bagienne. Popołudnie i wieczór spędźmy w Zespole Zamkowo-Parkowym w Krasiczynie. Renesansowy zamek ozdobiony sqraffitami otoczony jest jednym z najpiękniejszych parków krajobrazowych w Polsce. Najstarsze założenia parku sięgają XVII wieku i mają charakter geometryczny. Stary drzewostan, uzupełniony młodszymi nasadzeniami, jest znakomicie wkomponowany w naturalny krajobraz parku i prezentuje się okazale o każdej porze roku. Bogactwo gatunkowe roślin, w tym również egzotycznych oraz chronionych, jest dodatkowym atutem krasiczyńskiego parku. W parku warto odszukać magicznego miłorzęba japońskiego – obejście go trzy razy gwarantuje spełnienie jednego marzenia.
Dzień 2
Tego dnia odwiedzimy dwa rezerwaty przyrody położone niedaleko Dubiecka. Pierwszy to rezerwat „Broduszurki”, przez który poprowadzi nas ścieżka przyrodnicza „Winne – Podbukowina”. Ścieżka udostępnia najcenniejsze elementy tego rezerwatu, który chroni rzadko spotykane na Podkarpaciu torfowisko typu wysokiego i przejściowego oraz bór bagienny. Ścieżkę najlepiej odwiedzić na wiosnę, kiedy kwitnie niezwykle piękna roślina bobrek trójlistkowy oraz bagno zwyczajne, które wydziela piękny zapach. Po 1,5 godzinnym spacerze udajemy się do kolejnego rezerwatu – „Kozigarb”. Został o utworzony w celu zachowania i ochrony góry meandrowej z bogatą mikrorzeźbą terenu wraz z porastającym ją drzewostanem. Przez teren rezerwatu prowadzi szlak „Trzy ścieżki tożsamości”, z którego możemy częściowo skorzystać by zwiedzić ten rezerwat.
Na koniec dnia możemy się udać do Zamku Dubiecko i zjeść w eleganckiej restauracji zamkowej, która serwuje dania kuchni regionalnej w niezwykłej atmosferze historycznych wnętrz.
Dzień 3
W sezonie letnim wybrać się na spływ pontonowy lub kajakowy organizowany na rzece San. Taka przygoda na pewno zapadnie na długo w pamięć. W drodze powrotnej warto wejść na górę Sobień (350 m n.p.m.) do ruin XV-w. zamku rodu Kmitów, skąd jest przepiękny widok na rzekę San.
Biuro Podróży PAWUK
Biuro Podróży BIESZCZADER
Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure
Zamek Dubiecko
Arboretum Bolestraszyce

Zamek w Krasiczynie
Oferta nr 2 - Drezyny, Questy i Karpackie Rzemiosło
Dzień 1
W drodze w Bieszczady warto zrobić sobie kilka przystanków – w zależności od czasu jakim dysponujemy. W Manastercu warto wejść na górę Sobień (350 m n.p.m.) do ruin XV w. zamku rodu Kmitów, skąd rozpościera się przepiękny widok na San. Najważniejszym punktem tego dnia jest wizyta w Bieszczadzkiej Szkole Rzemiosła w Uhercach Mineralnych, w której można wziąć udział w warsztatach dotyczących ginących zawodów (wypiek proziaków, garncarstwo, kaligrafia). Po lekcji warsztatowej warto rozruszać się trochę podczas przejazdu czteroosobowymi drezynami rowerowymi napędzanymi – tak jak na rowerze – siłą własnych nóg. Można wybrać krótszy wariant do Jankowiec lub dłuższy do Stefkowej. Jazda nie wymaga większego wysiłku niż w przypadku zwykłego roweru. Taka dawka adrenaliny przyda się każdemu!
Dzień 2
Ten dzień proponujemy rozpocząć od wycieczki wokół rezerwatu przyrody „Koziniec” w ramach ekomuzeum „W krainie bobrów”. Przejście to zajmie ok. 5 godzin, ale zapewni moc atrakcyjnych miejsc po drodze. Wycieczka rozpoczyna się przy Ośrodku „Caritas” w Myczkowcach, w którym koniecznie trzeba zobaczyć ponad 150 miniatur drewnianych obiektów sakralnych w skali 1:25 z pogranicza polsko-słowacko-ukraińskiego oraz „Ogród biblijny”. Po drodze zobaczyć również można pomniki przyrody – „Skałki Myczkowieckie”, „Kamień Orelecki” czy podziwiać piękne krajobrazy z punktów widokowych. Pod koniec naszej wycieczki wchodzi się na zaporę wodną na Sanie w Myczkowcach, która staje się alternatywą dla przepełnionej już turystami Soliny. Jezioro i jego okolice są bardzo cenne przyrodniczo.
Po zakończonej wędrówce można pojechać na obiad do klimatycznej Oberży Zakapior – lokalu znanego z artystycznego wystroju i pysznych, regionalnych potraw.
Dzień 3
W niewielkiej wsi Nowosiółki zorganizowano ścieżkę przyrodniczą „Knieja” idealną na 2-godzinny spacer. Trasa wynosi niecałe 4 km, różnica wzniesień to 170 m. Okrywanie tajemnic bieszczadzkiej przyrody ułatwi przewodnik, a także quest po ścieżce. Przy wyjściu na ścieżkę znajduje się Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja”, a wewnątrz jedna z największych kolekcji przyrodniczych w Bieszczadach. Stąd można wyruszyć w stronę Soliny i zwiedzić wnętrze największej w Polsce zapory wodnej, a także przejść się jej koroną. Ciekawą atrakcją będzie na pewno godzinny rejs statkiem spacerowym po jeziorze.
Dzień 4
Ten dzień trzeba przeznaczyć na drogę powrotną. Po śniadaniu warto zatrzymać się przy Chatce Wariatce, jedynym takim domku w Bieszczadach, o którym mówi się „że stanął na głowie”, a wewnątrz rządzi grawitacja, przyprawiając wszystkich odwiedzających o zawrót głowy. Kolejnym punktem przystankowym niech będzie Kamień Leski (ok. 410-420 m n.p.m.) – charakterystyczna formacja skalna znajdująca się na wzgórzu w miejscowości Glinne.
Oberża Zakapior
Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe
Biuro Podróży Dzikie Bieszczady
Oferta nr 3 - Żagle i Zamki – Mikrorejs po Bieszczadach
Dzień 1
Rozpoczynamy od wizyty we wnętrzu największej zapory wodnej w Polsce – to niesamowita okazja, by zobaczyć od środka potężne konstrukcje i poznać historię powstania jeziora Solińskiego. Następnie spacer koroną zapory i relaks nad brzegiem w Polańczyku.
Popołudnie warto spędzić aktywnie – wypływając jachtem z Ekomariny w Polańczyku, gdzie można wynająć łódź z kapitanem lub bez. Alternatywnie – godzinny rejs żaglówkami organizowany przez lokalne biura, jak „Dzikie Bieszczady”.
Dzień 2
Rano zdobywamy Górę Sobień z ruinami XV-wiecznego zamku Kmitów. To krótki spacer, ale z pięknym widokiem na dolinę Sanu. Po południu warto wybrać się na spływ pontonowy lub kajakowy – niezapomniane wrażenia gwarantują m.in. Biuro Podróży PAWUK, BIESZCZADER czy Agencja „Bieszczady Adventure”. Polecamy nocleg w Hotelu Skalny SPA & Wellness w Polańczyku – z pięknym widokiem i strefą relaksu. Alternatywnie – Anielski Zakątek – kameralne miejsce o wysokim standardzie i wyjątkowym klimacie.
Hotel Skalny & SPA
EkoMarina Polańczyk
Anielski Zakątek
Oferta nr 4 - Szlakiem Łemków – dzikość, historia
Dzień 1
W drodze w Beskid Niski nie można ominąć atrakcji w Dukli, która leży na przełęczy będącej od wieków jednym z najważniejszych przejść łączących północ i południe Europy. Warto odwiedzić zespół pałacowy z XVII wieku, w którym mieści się Muzeum Historyczne oraz kościół i klasztor bernardynów, związanych z kultem św. Jana z Dukli. Następnym punktem jest wędrówka, którą rozpoczynamy od niewielkiego parkingu przy żółtej ścieżce biegnącej aż z centrum Dukli. Jest on usytuowany przy kapliczce Matki Bożej i przy zielonej ścieżce, która częściowo poprowadzona jest przez rezerwat „Tysiąclecia na Górze Cergowej”. Po ok. 2 godz. docieramy na Koronę Beskidu Niskiego – Cergową (716 m n.p.m.). Na szczycie znajduje się wieża widokowa, skąd można podziwiać widoki na pogranicze polsko-słowackie. Wędrując dalej żółtym szlakiem schodzimy do Zawadki Rymanowskiej, gdzie można zobaczyć dawną cerkiew greckokatolicką Narodzenia Bogurodzicy z 1855 roku. Następnie zaczynamy podchodzić pod Piotrusia (728 m n.p.m.), gdzie po wyjściu na grzbiet rozpoczyna się długi odcinek prowadzący przez grzędę skalną z piaskowców. Bloki skalne, po których się przemieszczamy mają często powyżej 4 metrów wysokości. Szlak z Piotrusia sprowadza nas do wsi Stasiane, gdzie znajduje się pole namiotowe i wiaty turystyczne.
Dzień 2
Ten dzień również spędzimy wędrując po bezdrożach Beskidu Niskiego. Wędrówkę swą rozpoczniemy od ścieżki przyrodniczej „W przełomie Jasiołki”, która prowadzi przez rezerwat przyrody „Przełom Jasiołki”, wzdłuż przełomowego odcinka rzeki Jasiołka. Większość trasy przechodzi przez tereny leśne – żyzna buczyna karpacka z miesiącznicą trwałą w runie. Wczesną wiosną w dolinie potoku rośnie dość spora ilość czosnku niedźwiedziego – na pewno go zauważymy, gdyż pięknie kwitnie. Spotkamy również okopy pozostałe po walkach o Przełęcz Dukielską. Jest tu także jedno z największych stanowisk rzadkiej paproci w Polsce – języcznika zwyczajnego. Dalsza wędrówka odbywa się starą drogą łemkowską, którą kierujemy się na Ostrą (687 m n.p.m.). Na zalesionym szczycie znajduje się figura Matki Boskiej. Wędrując dalej zielonym szlakiem schodzimy do Zyndranowej – miejscowości położonej nad potokiem Panna. Zyndranowa jest wsią uważaną niegdyś za stolicę Łemkowszczyzny wschodniej. We wsi żywe są tradycje łemkowskie, zachowywany jest język łemkowski i piosenki. Główną atrakcją turystyczną jest Skansen Kultury Łemkowskiej, założony przez Łemka z Zyndranowej Teodora Gocza. Obejmuje on ekspozycje etnograficzno-historyczne, a także zbiór militariów – pamiątek po bitwie o Przełęcz Dukielską z 1944 r.
Dzień 3
Ostatniego dnia naszego pobytu udajemy się w stronę Woli Niżnej. Po drodze warto zatrzymać się choć na chwilę w Jaśliskach, gdzie znajduje się zabytkowa drewniana zabudowa w rynku oraz kamienne piwnice. Istotnym punktem tego dnia jest odwiedzenie nieistniejącej łemkowskiej wsi – Jasiel. Położona jest ona w dolinie górnej Jasiołki, której teren objął rezerwat przyrody „Źródliska Jasiołki”, będący częścią Jaśliskiego Parku Krajobrazowego. Rezerwat obejmuje źródliska dwóch głównych rzek Beskidu Niskiego, Jasiołki wypływającej po zachodniej stronie stoku Kanasiówki i wypływającego po wschodniej stronie tego szczytu Wisłoka, który spływa ciekawie ukształtowanymi wąwozami z progami skalnymi. Nieopodal pola namiotowego znajduje się pomnik żołnierzy WOP, których kilkudziesięciu zginęło tutaj, próbując się ewakuować z otoczonej przez UPA strażnicy. W przypadku większej ilości czasu, można zrobić pętlę – wyruszyć niebieskim szlakiem z pola namiotowego w kierunku granicy, następnie czerwonym szlakiem granicznym i wrócić znów niebieskim szlakiem do punktu wyjścia. Taka wędrówka zajmie ok. 4-5 godzin.
U Schabińskiej
Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne Figa
Pijalnia Czekolady w Korczynie
Ofert nr 5 - W sercu Bieszczad – Tarnica, panoramy i połoniny
Dzień 1
W drodze w Bieszczady warto zrobić sobie przystanek przy górze Sobień. Przy drodze znajduje się parking, gdzie należy zostawić samochód i po kilkuminutowym spacerze na górę Sobień znajdziemy się przy drewnianych schodkach prowadzących do zamku. Z ruin zamku Kmitów rozpościera się jeden z piękniejszych widoków na San. Kierując się w Bieszczady należy zatrzymać się na punkcie widokowym w Lutowiskach, gdzie można obejrzeć jedną z najładniejszych panoram Bieszczadów Wysokich. Dalszą podróż odbywamy w kierunku Ustrzyk Górnych.
Dzień 2
Pobyt w Bieszczadach bez wyjścia na jedną z połonin wydaje się być niepełnym. Warto wybrać jeden ze szlaków i powędrować razem z wiatrem. Proponujemy Tarnicę (1346 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Bieszczadów. Na szlak wyruszamy z Ustrzyk Górnych, który początkowo wiedzie przez olszynkę karpacką. Wczesną wiosną można tu podziwiać kwitnącą śnieżyczkę wiosenną, a także knieć górską. Dalej wędrujemy buczyną karpacką, która najpiękniej wygląda jesienią. Grzbietem Szerokiego Wierchu docieramy na szczyt, gdzie przy dobrej pogodzie możemy liczyć na piękną pogodę. Alternatywą może być wyjście na Małą i Dużą Rawkę, gdzie można nadłożyć drogi i dotrzeć do styku 3 granic (polskiej, słowackiej i ukraińskiej) na Kremenarosie.
Dzień 3
Ten dzień spędźmy również aktywnie. Proponujemy 3-godzinną przejażdżkę rowerową z Cisnej do Łopienki, rezerwatu „Sine Wiry”, przez Jaworzec z powrotem do Cisnej (ok. 40 km). Można zostawić samochód na parkingu i podejść pieszo do tych dwóch miejsc. Łopienka to nieistniejąca wieś, gdzie pozostała tylko cerkiew (w sezonie odbywają się tutaj msze święte w niedzielę). Na terenie Łopienki wyznakowano także ścieżkę przyrodniczo-kulturową „Dolina Łopienki”. Charakterystyczne miejsca znajdujące się na trasie ścieżki to m.in. cerkiew, łąki – widok na tarasy dawnych pól, las, wąwóz, wodospad na potoku i retorty. Ścieżka oznakowana jest kolorem niebieskim. Po rezerwacie „Sine Wiry” również może oprowadzić nas ścieżka przyrodnicza, która ukazuje przełomowy odcinek rzeki Wetlina objętego ochroną oraz pozostałości dawnej wsi Zawój.
Galeria Czarny Kot Bieszczady
Bacówka Pod Małą Rawką
Oferta nr 6 - Leśna Odyseja – Bieszczady Aktywnie
Dzień 1
Bardzo dobrym pomysłem na zagospodarowanie w ciekawy sposób pierwszej połowy dnia jest spacer po koronie największej w Polsce zapory wodnej w Solinie. Kolejnym punktem jest piesza wędrówka z miejscowości Żłobek na Jaworniki (909 m n.p.m.) – najwyższy szczyt Gór Sanocko-Turczańskich. Następnie schodzimy do Bystrego, gdzie można zobaczyć cerkiew św. Michała Archanioła. Będąc w tej okolicy warto podjechać do następnej wioski – Michniowca – by odwiedzić cerkiew Narodzenia Bogurodzicy. Alternatywą może być dojazd samochodem do tych miejscowości.
Dzień 2
Ten dzień rozpocznijmy w Muzeum Przyrodniczym Bieszczadzkiego Parku Narodowego w Ustrzykach Dolnych. Prezentowane są eksponaty związane z terenem Bieszczadów i obejmujące ich faunę i florę (także tę prehistoryczną), geologię, hydrologię, etnografię, architekturę oraz zagadnienia ochrony środowiska. Drugim punktem jest wizyta w dolinie nieistniejącej wsi Stebnik. Do doliny możemy dotrzeć od strony Krościenka lub Bandrowa Narodowego. Dzisiaj to miejsce dzikie i bezludne. Wędrując doliną zobaczymy rozległe obszary leśne o charakterze puszczańskim. Tuż przy granicy ukraińskiej na zboczach Góry Oratyk utworzono rezerwat przyrody „Na Oratyku”. Można tu podziwiać buczynę karpacką z pomnikowymi okazami buków, jodeł i jaworów. Występuje tu wiele gatunków roślin chronionych.
Dzień 3
Po śniadaniu w drodze powrotnej warto wrócić przez Dolinę Jamninki, która przed II wojną światową była gęsto zamieszkana. Jednym z niewielu śladów po dawnych mieszkańcach doliny Jamninki jest kapliczka w Trójcy. Na terenie pozostałych wsi trudno cokolwiek znaleźć. Podczas penetrowania tych okolic czasami można jednak napotkać nieliczne nagrobki i krzyże ukryte w gęstych zaroślach. To pozostałości po wsiach Jamna Dolna i Jamna Górna. O tym, że kiedyś gospodarowali tu ludzie świadczą drzewa owocowe. Jesienią ich owocami częstują się niedźwiedzie, jelenie i dziki.
Przystań Gromadzyń
Gościniec Pięciu Stawów
Karczma Muzeum we Młynie
Oferta nr 7 - Między Niebo a Solinę – widokowy relaks
Dzień 1
W drodze w Góry Sanocko-Turczańskie warto zrobić sobie przystanek przy górze Sobień. Wejście zarówno do rezerwatu, jak i ruin Zamku Sobień znajduje się na trasie Załuż – Lesko. Wygospodarowano tu miejsce na leśny parking, gdzie możemy zostawić samochody i wyruszyć na szczyt góry. Wycieczka nie będzie długa i jest niezbyt forsowna jak na warunki górskie. Trudy podejścia wynagrodzi nam piękny widok na zakola rzeki San i Bieszczady. Podziwianie tej panoramy ułatwi nam platforma widokowa, którą wkomponowano w ruiny zamku. Kierując się w Bieszczady koniecznie trzeba zajrzeć do ośrodka szybowcowego w Bezmiechowej Górnej, z którego rozpościera się wspaniała panorama Bieszczadów. W tak miłej scenerii można posilić się w restauracji znajdującej się na szczycie. Warto również podjechać do miejscowości Glinne, by zobaczyć Kamień Leski – dużą wychodnię skalną.
Dzień 2
Tego dnia warto odwiedzić Muzeum Przyrodniczo-Łowieckie „Knieja” w Nowosiółkach, które jest jedną z najciekawszych ekspozycji przyrodniczo-łowieckich w Bieszczadach. W trzech salach prezentowane są: fauna i flora regionu, dzieje łowiectwa i leśnictwa oraz ich rolę na tych terenach, jak również galeria zdjęć historycznych. Na parkingu obok muzeum rozpoczyna się ścieżka przyrodnicza, która jest idealna na 2-godzinny spacer. Trasa wynosi niecałe 4 km, różnica wzniesień to 170 m. Okrywanie tajemnic bieszczadzkiej przyrody ułatwi przewodnik, a także quest po ścieżce.
Dzień 3
Bieszczady skrywają atrakcji co nie miara. Czas na poznawanie ich zakamarków z perspektywy torów kolejowych. Polecamy przejazd „bieszczadzką ciuchcią” i zwiedzanie dworca Bieszczadzkiej Kolejki Leśnej w Majdanie k. Cisnej. Dzisiaj „bieszczadzką ciuchcią” można pojechać na zachód do Balnicy oraz w kierunku wschodnim do Przysłupia. Tego dnia przekraczamy granicę polsko-słowacką i przejeżdżając przez Park Krajobrazowy Vý chodné Karpaty zatrzymujemy się na krótki spacer po rezerwacie Palotská jedlina, który chroni pierwotne lasy bukowe.
Warto także wybrać się na przejażdżkę Bieszczadzkimi Drezynami Rowerowymi w Uhercach Mineralnych. Nocleg można zaplanować w Lesko Summer & Ski – miejscu idealnym dla miłośników aktywnego wypoczynku.
Lesko Summer & Ski
Oferta nr 8 - Bieszczadzkie Smaki i Szkło – podróż do serca rzemiosła
Dzień 1
Rozpocznijmy dzień w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie, gdzie na własne oczy zobaczymy, jak powstają ozdoby i naczynia ze szkła – to wyjątkowa okazja, by nawet samemu spróbować dmuchania szkła. Następnie warto odwiedzić rynek krośnieński z piękną wieżą farną oraz Podkarpackie Muzeum z największą w Polsce kolekcją lamp naftowych.
Popołudnie spędzimy w Winnicy Widokowej – niezwykle klimatycznym miejscu położonym wśród wzgórz w okolicach Krosna. To nie tylko możliwość degustacji lokalnych win, ale i podziwiania jednej z najpiękniejszych panoram w regionie. Wieczór można zakończyć kolacją w pobliskiej restauracji lub karczmie regionalnej.
Dzień 2
Ten dzień przeznaczamy na relaks i wyciszenie w Iwoniczu-Zdroju. Spacer po parku zdrojowym, wizyta w Pijalni Wód oraz możliwość skorzystania z oferty spa w uzdrowiskach. Dla aktywniejszych – spacer leśnym szlakiem na Górę Przedziwną lub Winiarską. Na zakończenie – lekki obiad w restauracji sanatoryjnej lub kawiarni w sercu uzdrowiska.
Winnica Widokowa
Oferta nr 9 - Dziki Wschód – kultura i krajobrazy
Dzień 1
Zaczynamy od zwiedzania Sanktuarium św. Jana z Dukli, gdzie można również wejść do klasztoru Bernardynów. Warto zajrzeć do Muzeum Historycznego w Dukli – przybliża losy regionu i jego bogate tradycje.
Popołudnie spędzimy w Rodzinnym Gospodarstwie Ekologicznym Figa w Mszanie – to miejsce, gdzie można odpocząć wśród zwierząt, poznać smak tradycyjnie wytwarzanych serów i zakupić lokalne przetwory prosto z gospodarstwa. Gospodarze chętnie opowiadają o codziennym życiu na farmie i prowadzą po swojej serowarni.
Wieczorem powrót do Dukli i kolacja w jednej z lokalnych karczm.
Dzień 2
Rano wybierzmy się na spacer po Rezerwacie Przełom Jasiołki lub na górę Cergową, gdzie czeka na nas nowoczesna wieża widokowa i wspaniałe panoramy Beskidu Niskiego. To propozycja zarówno dla miłośników przyrody, jak i fotografii krajobrazowej.
Po południu odwiedzimy ruiny zamku Kamieniec w Odrzykoniu – miejsca, które zainspirowało Aleksandra Fredrę do napisania „Zemsty”. Spacer wśród murów dawnej warowni to doskonała lekcja historii z pięknymi widokami w tle.
Na zakończenie dnia proponujemy słodką wizytę w Pijalni Czekolady M. Pelczar Chocolatier w Korczynie – miejscu pełnym zapachu prawdziwej czekolady. Można tam spróbować ręcznie robionych pralin, gęstej pitnej czekolady, a także przyjrzeć się procesowi jej produkcji. To idealne miejsce na odpoczynek i drobne pyszności na wynos.
Oferta nr 10 - Zamki, siodła i glina – tradycja w ruchu
Dzień 1
Rozpocznijmy od zwiedzania Podziemnej Trasy Turystycznej biegnącej pod rynkiem Rzeszowa – ciekawej lekcji historii w formie przygody. Spacer ulicą 3 Maja, wejście do Muzeum Etnograficznego lub Dobranocek, a następnie relaks w Ogrodzie Miejskim im. Solidarności.
Dzień 2
Tego dnia odwiedzamy Zamek w Łańcucie – słynny z pięknych wnętrz, storczykarni i wspaniałej kolekcji powozów. Spacer po zabytkowym parku to przyjemność niezależnie od pory roku. Można zakończyć wycieczkę słodkim deserem w zamkowej kawiarni.
Gościniec Rzeszów
Siedlisko Janczar
Karczma Wacławówka
Ośrodek Garnacrski w Medyni Głogowskiej
Lista miejsc i atrakcji z Karpackiego Klastra Turystycznego i Klastra Podkarpackie Smaki
Agencja Turystyczna Bieszczady Adventure tel. 500 199 905 tel. 798 195 569 tel. 603 278 845 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. |
EkoMarina tel. 785 522 011 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul.Zdrojowa 52, 38-610 Polańczyk |
Oberża Zakapior tel. 661 075 340 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Zdrojowa 37, 38-610 Polańczyk
|
Winnica Widokowa tel. 511 300 190 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Widokowa 67, 38-420 Kombornia |
Anielski Zakątek tel. 504 254 249 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Zdrojowa 29, Polanczyk |
Galeria Czarny Kot tel. 507 120 725 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dołżyca 21, 38-607 Cisna |
Ośrodek Garncarski w Medyni Głogowskiej tel. 17 772 68 83 37-126 Medynia Głogowska 383 |
Zamek Dubiecko tel. 16 651 10 58 tel. 16 651 24 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko |
Arboretum w Bolestraszycach tel. 16 671 64 25 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Bolestraszyce 130, 37-722 Wyszatyce |
Gościniec Pięciu Stawów tel. 501 322 574 tel. 13 461 46 10 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Jasień 59, 38-700 Ustrzyki Dolne |
Pijalnia Czekolady w Korczynie tel. 607 996 333 tel. 733 677 749 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Rynek 18, 38-420 Korczyna
|
Zamek w Krasiczynie tel. 16 671 83 12 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 37-741 Krasiczyn 179 |
Bacówka Pod Małą Rawką tel. 504 170 127 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. |
Hotel Skalny SPA tel. 663 278 819 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Zdrojowa 11, 38-610 Polańczyk
|
Przystań Gromadzyń tel. 784 500 187 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Bieszczadzka 32, Ustrzyki Dolne |
|
Biuro Podróży BIESZCZADER tel. 667 707 999 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mokre 54, 38-542 Rzepedź |
Karczma Wacławówka tel. 17 857 20 30 Strażacka 7, 35-312 Rzeszów |
Restauracja Gościniec tel. 575 585 582 ul. Przemysłowa 3, Rzeszów |
|
Biuro Podróży Dzikie Bieszczady tel. 697 718 163 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Rynek 14/9, 38-600 Lesko |
Lesko Summer & Ski tel. 663 225 338 tel. 13 469 93 45 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Weremień 36, 38-600 Lesko
|
Rodzinne Gospodarstwo Ekologiczne Figa tel. 530 245 309 tel. 509 751 232 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Mszana 44/2, 38-454 Tylawa
|
|
Biuro Podróży PAWUK tel. 13 306 78 88 tel. 721 215 453 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. |
Lotnicza Bobulandia tel. 730 102 206 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Rynek 2, 38-600 Lesko |
Siedlisko Janczar tel. 17 277 94 04 tel. 601 925 035 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Pstrągowa 815, 38-121 Pstrągowa
|
|
Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe tel. 570 770 108 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Uherce Mineralne 62a, 38-623 Uherce Mineralne |
Muzeum i Karczma we Młynie tel. 13 461 13 12 tel. 607 477 110 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Fabryczna 12, 38-700 Ustrzyki Dolne
|
U Schabińskiej tel. 13 443 66 77 Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ul. Floriańska 42, 38-200 Jasło |
|