Zapytanie ofertowe - badanie karpackich organizacji pozarządowych (cz. 1)

Szanowni Państwo,

 

w związku z realizacją zadania pn. „Rozwój działalności analityczno-badawczej Stowarzyszenia "Pro Carpathia” i umiędzynarodowienie aktywności” (6/PROO/4/2022) realizowanego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO – edycja 2022, zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, w związku z badaniem, którego celem będzie zidentyfikowanie kluczowych karpackich organizacji i ich działań na rzecz zachowania, popularyzacji dziedzictwa kulturowego i przyrodniczego oraz wsparcia rozwoju turystyki i produktów lokalnych i regionalnych, w zakresie: 

  1. Zdefiniowania problemu na podstawie literatury naukowej.
  2. Przygotowania opracowania dot. kondycji III sektora w Karpatach (polska część) oraz wyznaczenie kryteriów do sektora pozarządowego w pozostałych krajach objętych badaniem, tj. Słowacji, Czechach, Węgrzech, Rumunii oraz Ukrainie. 
  3. Koordynacji prac związanych z gromadzeniem danych dotyczących beneficjentów Programów Współpracy Transgranicznej ich projektów oraz działań oraz opracowaniem narzędzi do przeprowadzenia badania. 

Szacowana liczba godz.: 100. 

Proponowane wynagrodzenie: ok. 4500 zł brutto (z uwzględnieniem wszystkich kosztów). 

Termin wykonanania: 29 grudnia br. 

Ofertę należy złożyć:

  • osobiście / pocztą / kurierem do siedziby Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” na adres: ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów lub
  • drogą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania ofert upływa 30 września 2022 r., do godz. 12.00
Oferty złożone po ww. terminie nie będą rozpatrywane. 
Rozstrzygnięcie ofert nastąpi dnia 30 września 2022 r. w siedzibie Zamawiającego.

 

 

 

 

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service