plenfrdeitskesuk

"Pro Carpathia"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia

Siedziba główna:
ul. Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Telefon: 17 852 85 26
Fax: 17 850 01 88
e-mail: info@procarpathia.pl

Z uwagi na ryzyko związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, mając na uwadze bezpieczeństwo zdrowotne klientów Stowarzyszenia „Pro Carpathia” oraz pracowników ich obsługujących od 16 marca 2020 roku do odwołania zostaje zamknięta obsługa klientów w Stowarzyszeniu “Pro  Carpathia”. Prosimy o kontakt telefoniczny lub za pomocą e-mail.

dr Agnieszka Pieniążek
Prezes Zarządu
agnieszka@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 81

Dorota Zielińska
Wiceprezes Zarządu
dorota@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 81

Agnieszka Oswald
Główna Księgowa
a.oswald@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 85

Małgorzata Pociask
Specjalista ds. programów pomocowych
malgorzata.pociask@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 88

Ewelina Wrona
Kierownik projektów instytucjonalnych
ewelina@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 87

Ewelina Nycz
Dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu
ewelina.n@procarpathia.pl

Lidia Widak
Specjalista ds. programów pomocowych
lidia@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 88

Małgorzata Tabor
Specjalista ds. programów pomocowych
malgorzata.tabor@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 87

Projekt „Zatrudnij siebie!”
Marta Chciuk
Specjalista ds. programów pomocowych
marta@procarpathia.pl
tel. +48 661 113 018

Elżbieta Tęcza
Specjalista ds. programów pomocowych
elzbieta@procarpathia.pl
tel. +48 661 113 018

Sklep Podkarpackie Smaki
Krzysztof Zieliński
Specjalista ds. marketingu
krzysiek@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 83

Urszula Tylutki
Specjalista ds. sprzedaży
urszula@procarpathia.pl
kom. +48 798 462 462

Natalia Lech
Specjalista ds. rozliczeń
natalia@procarpathia.pl
tel.+48 17 850 01 87

Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service