plenfrdeitskesuk

"Pro Carpathia"

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia “Pro Carpathia”

ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów
Telefon: 17 850 01 83
e-mail: info@procarpathia.pl

NIP: 8133343915
REGON: 691772977
KRS: 0000190961

Image

dr Agnieszka Pieniążek

Prezes Zarządu
agnieszka@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 81

Image

Dorota Zielińska

Wiceprezes Zarządu
dorota@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 81

Image

Katarzyna Szlęzak

Główna Księgowa
katarzyna@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 85

Image

Małgorzata Pociask

Główny specjalista ds. projektów
malgorzata.pociask@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 88

Image

Ewelina Nycz

Dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu
ewelina.n@procarpathia.pl

Image

Małgorzata Tabor

Kierownik projektów biznesowych
malgorzata.tabor@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 87

Image

Lidia Widak

Specjalista ds. projektów
lidia@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 88

Image

Natalia Lech

Specjalista ds. rozliczeń
natalia@procarpathia.pl
tel.+48 17 850 01 87

Image

Marta Chciuk

Specjalista ds. projektów
marta@procarpathia.pl
tel. +48 661 113 018

Image

Elżbieta Tęcza

Specjalista ds. projektów
elzbieta@procarpathia.pl
tel. +48 661 113 018

Image

Anna Rokosz-Koziarz

Specjalista ds. projektów
tel. +48 17 850 01 87
e-mail: anna@procarpathia.pl

Image

Martyna Lew

Specjalista ds. projektów
tel. +48 17 850 01 83
e-mail: martyna@procarpathia.pl

Ewelina Wrona

Kierownik projektów instytucjonalnych
ewelina@procarpathia.pl
tel. +48 17 850 01 87
dłuższa nieobecność

Image
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
Proszę wypełnić wymagane pola
logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service