Zapytanie ofertowe - opracowanie materiałów merytorycznych cz.2

Szanowni Państwo,

w związku z realizacją zadania „Na Wołoskim Szlaku - budowanie partnerstwa na rzecz Szlaku Kultury Wołoskiej oraz popularyzacja dziedzictwa wołoskiego” zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, której przedmiotem będzie opracowanie materiałów merytorycznych, które będą stanowiły m.in. podstawę do komunikowania o Szlaku Kultury Wołoskiej w ramach realizowanych działań promocyjnych, w następujących tematach:

1. Dziedzictwo kulturowe Wołochów

2. Kulinaria

(m.in. opis tradycyjnego pożywienia górali małopolskich, rodzaje serów, opis współczesnej kuchni, festiwali, miejsc, gdzie są serwowane opisywane potrawy)

3. Muzea prezentujące dziedzictwo wołoskie 

(m.in. opis historii, zbiorów, zasad udostępniania, organizowanych wydarzeń)

 

Ofertę należy złożyć:

a) osobiście lub pocztą lub kurierem do siedziby Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” na adres: ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów

b) drogą elektroniczną (skan załącznika nr 1 i 2 lub dokumenty podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym) na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Termin składania ofert upływa 2 sierpnia 2024 r. o godz. 15.00.

Szczegółowe informacje znajdują się w zapytaniu ofertowym.

Szkolenia dla rzeszowskich organizacji - sierpień 2024

Drodzy przedstawiciele organizacji pozarządowych w Rzeszowie! 

Serdecznie zapraszamy na serię szkoleń i spotkań, które odbędą się w sierpniu 2024 roku.

Przygotowaliśmy dla Was wyjątkową okazję do zdobycia wiedzy i umiejętności z zakresu kluczowych aspektów działalności organizacji pozarządowych:

  1. Przygotowanie sprawozdań z realizacji zadań publicznych

    • Data: 19.08.2024 r., godz. 16:15-19:15
    • Miejsce: Centrum Innowacji Miejskich - Urban Lab (3 Maja 13, 35-030 Rzeszów)
    • Formularz rejestracyjny: https://forms.gle/ZyBrRKTLhf5dpnTu8
    • Dla kogo? Przede wszystkim dla organizacji działających krócej niż 2 lata (tj. zarejestrowanych po 01.01.2022 r.)

  2. Zarządzanie projektem - cz. II.

Szkolenia są dedykowane dla wszystkich przedstawicieli rzeszowskich NGO, zarówno tych dopiero zaczynających swoją przygodę, jak i tych z wieloletnim doświadczeniem.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejszą rejestrację.

Rejestracja trwa do 12 sierpnia 2024 r. 

 

Więcej informacji znajduje się tutaj

si

 

Wyłonienie wykonawcy - wykonanie filmów dla inicjatyw

Szanowni Państwo,

Informujemy, iż w odpowiedzi na zapytanie ofertowe na  wykonanie 5 filmów edukacyjno-promocyjnych dla karpackich inicjatyw lokalnych wpłynęły następujące oferty: 

CZĘŚĆ I – „Na pasterskim szlaku – Osod 2024”

cz1.png

 

CZĘŚĆ II – „Żmijowisko”

2.png

CZĘŚĆ III – „Wołosi – z przeszłością w przyszłość”

3.png

CZĘŚĆ IV – „Echo Łemkowskie: Wróblik Szlachecki i Królewski”

4.png

CZĘŚĆ V – „Góralskie słuchowiska – opracowanie materiałów do edukacji regionalnej”

6.png

 

Oferty złożone przez następujące firmy zostały odrzucone:

1) MBK S.C. KARASZEWSKI MICHAŁ, KARASZEWSKA BOŻENA (ul. Pułtuska 55/35, 06-400 Ciechanów) - niepoprawnie uzupełniony załącznik nr 4. 

2) JACHYM CINEMATIC STUDIO Mateusz Jachym (ul. Akacjowa 9, 34-325 Łodygowice) - brak możliwości odczytania załącznika nr 4, ze względu na format pliku.

3) CES Celina Szymczak (ul. Bohaterów Westerplatte 6, 66-400 Gorzów Wielkopolski) - niepoprawnie uzupełniony załącznik nr 4. 

4) MEDIA OPERATOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (UL. WALENTEGO ROŹDZIEŃSKIEGO 2A, 41-946 PIEKARY ŚLĄSKIE) - niepodpisany załącznik nr 4. 

 

Za najkorzystniejszą ofertę we wszystkich częściach, zgodnie z kryteriami określonymi w zapytaniu ofertowym, uznana została oferta złożona przez: STUDIO SIERMIX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Knapy 18, 98-360 Lutów. 

 

Dziękujemy za złożenie ofert.

pasek z logotypami 2022

Przyszłość Programu pogranicza polsko-ukraińskiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedstawicieli instytucji pogranicza polsko-białoruskiego i polsko-ukraińskiego do udziału w konsultacjach nt. przyszłego programu współpracy transgranicznej na tym obszarze.

Celem konsultacji jest zebranie  opinii i uwag na temat kierunków współpracy transgranicznej po roku 2027, a ich wyniki posłużą do opracowania nowego programu Interreg.

 

W konsultacjach mogą wziąć udział zarówno mieszkańcy, jak i wszyscy zainteresowani rozwojem polsko-ukraińskiego i polsko-białoruskiego pogranicza.

Do przedstawicieli instytucji działających na pograniczu, szczególnie dotychczasowych wnioskodawców i beneficjentów Programów Polska-(Białoruś)-Ukraina i Polska – Ukraina, skierowana jest  ANKIETA DLA INTERESARIUSZY (j. ang).

Do mieszkańców pogranicza, którzy chcą podzielić się swoją refleksją na temat aktualnej i przyszłej współpracy transgranicznej skierowana jest ANKIETA DLA OBYWATELI (dostępna także w wersji ukraińskiej).

Zachęcamy również do udostępnienia ankiet, aby jak najwięcej osób mogło wypowiedzieć się i wpłynąć na przyszłość Programu po roku 2027.

Ankiety można uzupełniać do końca sierpnia 2024 roku.

 

Przyszłość programu Interreg Polska – Słowacja

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców i przedstawicieli instytucji do udziału wnkonsultacjach nt. przyszłego programu współpracy transgranicznej Interreg na polsko-słowackim pograniczu.

Do tej pory środki europejskie pomogły stworzyć w ramach Programu Interreg Polska - Słowacjabponad 3000 km transgranicznych szlaków turystycznych, odnowić 480 obiektów infrastrukturalnych czy zmodernizować prawie 200 km dróg.

Konsultacje organizowane są przez Wspólny Sekretariat Programu a ich celem jest zebraniebPaństwa opinii i uwag na temat kierunków współpracy transgranicznej po roku 2027. Wyniki konsultacji posłużą do opracowania kolejnej edycji programu Interreg Polska - Słowacja.W konsultacjach mogą wziąć udział zarówno mieszkańcy, jak i wszyscy zainteresowani rozwojembpolsko-słowackiego pogranicza.


Do przedstawicieli instytucji działających na pograniczu, szczególnie dotychczasowych wnioskodawców i beneficjentów Programu Interreg Polska - Słowacja, dedykowana jest ankieta dla instytucji.

Do mieszkańców pogranicza, którzy chcą podzielić się swoją refleksją na temat aktualnej i przyszłej współpracy transgranicznej dedykowana jest ankieta dla obywateli.

Zachęcamy również do udostępnienia ankiet, aby jak najwięcej osób mogło wypowiedzieć się i wpłynąć na przyszłość Programu Interreg Polska - Słowacja po roku 2027.

Ankiety można wypełnić do końca sierpnia 2024 roku.

Podkategorie

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service