Festiwal Podkarpackie Smaki

POWRACA FESTIWAL PODKARPACKICH SMAKÓW W GÓRNIE - edycja XIV

Po dwóch latach przerwy związanaych z pandemią koronawirusa powraca cieszący się dużym zainteresowaniem "Festiwal Podkarpackich Smaków w Górnie". Wydarzenie odbędzie się 29 maja na stadionie sportowym w Górnie. Będzie to już XIV edycja Targów Żywności Tradycyjnej „Festiwal Podkarpackich Smaków”

Współorganizatorem tego wydarzenia jest Marszałek Województwa Podkarpackiego. W trakcie jego trwania odbędzie się konkurs pod nazwą „Produkt pretendujący do miana produktu tradycyjnego”, który przeprowadzony zostanie w dwóch kategoriach:
Kategoria I – „Produkt pretendujący do miana produktu tradycyjnego” dla przedsiębiorstw prowadzących działalność gospodarczą (produkt dopuszczony do obrotu),
Kategoria II – „Produkt pretendujący do miana produktu tradycyjnego” dla producentów indywidualnych (osoba fizyczna, KGW, stowarzyszenie, gospodarstwo agroturystyczne, gospodarstwo ekologiczne, inne).
Konkurs skierowany jest do wszystkich producentów i wytwórców żywności wysokiej jakości z województwa podkarpackiego.
Konkurs ma na celu przede wszystkim identyfikację produktów, które ze względu na tradycyjną metodę wytwarzania oraz tradycyjny sposób produkcji zasługują na specjalne wyróżnienie i ochronę, a także ukazanie potencjału, jaki tkwi w podkarpackich producentach i wytwórcach tych produktów.

Warunkiem uczestnictwa w Konkursie jest zapoznanie się z Regulaminem Konkursu oraz wypełnienie Karty Zgłoszenia i przesłanie jej na adres:

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego w Rzeszowie
Departament Rolnictwa, Geodezji i Gospodarki Mieniem
Oddział Wielofunkcyjnego Rozwoju Wsi i Żywności Wysokiej Jakości
al. Cieplińskiego 4, 35-010 Rzeszów
tel. 17 747 63 38, fax. 17 850 17 11
e-mail- Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zgłoszenia przyjmowane są do dnia 13 maja 2022 r.

logo

Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia
„Pro Carpathia”

Adres

Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Biuro czynne: 
poniedziałek - piątek
w godz. 8:00 - 16:00

Znajdź nas

fb yt

 

Income Tax Planning

    View Service