Informacje

Aktualności

Zapytanie ofertowe (II) - Księga zwyczajów pasterskich (pograniczne polsko-ukraińskie)

Szanowni Państwo,
w związku z realizacją projektu „Szlak Kultury Wołoskiej na pograniczu polsko-ukraińskim” (PLBU.01.01.00-18-0833/19-01),
zwracamy się z prośbą o złożenie oferty, której przedmiotem będzie przygotowanie materiałów do Księgi zwyczajów pasterskich (pograniczne polsko-ukraińskie).

 

 

Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie materiałów do Księgi zwyczajów pasterskich (pograniczne polsko-ukraińskie), obejmujących:

sporządzenie tekstów dotyczących tradycji, obrzędów pasterskich, będących częścią dziedzictwa wołoskiego na pograniczu polsko-ukraińskim (województwo podkarpackie, obwody: lwowski, zakarpacki, iwanofrankowski)
oraz
wykonanie lub pozyskanie fotografii/rycin przedstawiających tradycje, obrzędy pasterskie, będące częścią dziedzictwa wołoskiego na pograniczu polsko-ukraińskim
(województwo podkarpackie, obwody: lwowski, zakarpacki, iwanofrankowski).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do zapytania ofertowego.

Termin realizacji zamówienia: trzy miesiące od podpisania umowy.

Ofertę należy złożyć:
a) osobiście lub pocztą lub kurierem do siedziby Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia” na adres: ul. Rynek 16/1, 35-064 Rzeszów
lub
b) drogą elektroniczną (dokumenty podpisane podpisem elektronicznym lub skan wymaganych dokumentów) na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Termin składania ofert upływa 25.02.2021 r. o godz. 10.00.
Rozstrzygnięcie ofert nastąpi w dniu 25.02.2021 r. w siedzibie Zamawiającego, z zastrzeżeniem braku konieczności uzyskania dodatkowych wyjaśnień.

Zamawiający na wykonanie całości przedmiotu zapytania zamierza przeznaczyć maksymalnie 10 000 zł brutto. 

Osoba do kontaktu:
Agnieszka Pieniążek
tel: 17 850 01 81
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.