en  
       

Strony





       
 

Kontakt


 
 



Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia
"Pro Carpathia"

Siedziba główna:
ul. Rynek 16/1
35-064 Rzeszów
Telefon: (17) 852 85 26
Fax: (17) 850 01 88
e-mail: info@procarpathia.pl



Biuro projektów społecznych
ul. Gałęzowskiego 6/319


Zarząd Stowarzyszenia
   
Agnieszka Pieniążek
Prezes Zarządu
agnieszka@procarpathia.pl
Dorota Zielińska
Wiceprezes Zarządu
dorota@procarpathia.pl
 tel. (17) 850 01 81
 
 


Biuro
Produktu Regionalnego Tradycyjnego Ekologicznego"


 
Ewelina Nycz
Dyrektor ds. rozwoju i promocji produktu
ewelina.n@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 82



Dział promocji i wydawnictw


   
Krzysztof Zieliński
Specjalista ds. marketingu
krzysiek@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 83
 Dominik Zawistowski
dominik@procarpathia.pl


tel. (17) 850 01 83


Dział projektów inwestycyjnych

   
Bartosz Rączy
Kierownik projektów biznesowych
bartosz@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 87
 Ewelina Wrona
Kierownik projektów instytucjonalnych
ewelina@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 87
 Małgorzata Tabor
malgorzata.p@procarpathia.pl


tel. 502 900 797



"Zielone Podkarpacie -
popularyzacja różnorodności biologicznej
w wymiarze ekosystemowym"

   
Małgorzata Pociask
Koordynator projektu
 malgorzata.pociask@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 86
Małgorzata Jedynak
malgorzata@procarpathia.pl





Biuro projektu "Szlak Kultury Wołoskiej"
 
Agnieszka Pieniążek
Koordynator projektu
agnieszka@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 81


Lidia Widak
lidia@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 87


Księgowość


 
Agnieszka Oswald
Główna Księgowa
a.oswald@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 85


 

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty




 







 


 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |