en  
       

Strony





 

Kontakt



Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia

ul. Rynek 16/1

35-064 Rzeszów
Telefon:
Rynek 16/1: (17) 852 85 26
Gałęzowskiego 6/319:
661 113 291,
661 113 018
Fax: (17) 850 01 88

e-mail: info@procarpathia.pl





Zarząd Stowarzyszenia


     
Krzysztof Staszewski
Prezes Zarządu
tomasz@procarpathia.pl
Dorota Zielińska Wiceprezes Zarządu
dorota@procarpathia.pl
Agnieszka Pieniążek
Wiceprezes Zarządu
agnieszka@procarpathia.pl

tel. 17 852 85 26



DZIAŁ PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH
DOTACJE NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

ul. Gałęzowskiego 6/319

   
Marta Głodowska
Specjalista ds. programów
pomocowych
marta@procarpathia.pl

tel. 661 113 291
Dominika Szczeklik - Maj
Specjalista ds. programów
pomocowych
dominika@procarpathia.pl

tel. 661 113 018



Biuro
Produktu Regionalnego Tradycyjnego Ekologicznego"


 
Ewelina Nycz
Specjalista ds. programów
pomocowych
ewelina.n@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 82


Dział promocji i wydawnictw


   
Krzysztof Zieliński
Dyrektor ds. promocji
krzysiek@procarpathia.pl


tel. (17) 850 01 83
 Dominik Zawistowski
Specjalista ds. programów
pomocowych
dominik@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 83


Dział projektów inwestycyjnych

   
Bartosz Rączy
Specjalista ds. programów
pomocowych
bartosz@procarpathia.pl

tel. (17) 852 85 26
Małgorzata Tabor
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata.p@procarpathia.pl

tel. 502 900 797
   
Ewelina Wrona
Specjalista ds. programów
pomocowych
ewelina@procarpathia.pl

tel. (17) 852 85 26



"Zielone Podkarpacie -
popularyzacja różnorodności biologicznej
w wymiarze ekosystemowym"

   
Małgorzata Jedynak
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 86
Małgorzata Pociask
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata.pociask@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 86


Biuro projektu "Ochrona Ostoi Karpackiej Fauny Puszczańskiej - Korytarze Migracyjne"
 
Urszula Głód
Specjalista ds. programów
pomocowych
urszula@procarpathia.pl




Księgowość


 
Małgorzata Sobek
Główna Księgowa
anna.m@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 85


 

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty











 

Fb


 
realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |