en  
       

Strony





   
 

Kontakt



Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju
i Promocji Podkarpacia "Pro Carpathia

ul. Rynek 16/1

35-064 Rzeszów
Telefon:
Rynek 16/1: (17) 852 85 26
Gałęzowskiego 6/319:
661 113 291,
661 113 018
Fax: (17) 850 01 88

e-mail: info@procarpathia.pl




Zarząd Stowarzyszenia
   
Dorota Zielińska
Wiceprezes Zarządu
dorota@procarpathia.pl
Agnieszka Pieniążek
Wiceprezes Zarządu
agnieszka@procarpathia.pl
 



DZIAŁ PROJEKTÓW SPOŁECZNYCH
DOTACJE NA ZAŁOŻENIE DZIAŁALNOŚCI

ul. Gałęzowskiego 6/319

 Projekt Zatrudnij Siebie 
Anna Kłak
Specjalista ds. programów
pomocowych


tel. 661 113 018
Urszula Głód
Specjalista ds. programów
pomocowych


tel. 661 113 018
Projekt Aktywni w życiu
Paulina Hławko
Specjalista ds. programów
pomocowych

tel. 661 113 291
Lidia Jakóbek
Specjalista ds. programów
pomocowych

tel. 661 113 291



Biuro
Produktu Regionalnego Tradycyjnego Ekologicznego"


 
Ewelina Nycz
Specjalista ds. programów
pomocowych
ewelina.n@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 82


Dział promocji i wydawnictw


   
Krzysztof Zieliński
Dyrektor ds. promocji
krzysiek@procarpathia.pl


tel. (17) 850 01 83
 Dominik Zawistowski
Specjalista ds. programów
pomocowych
dominik@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 83


Dział projektów inwestycyjnych

   
Bartosz Rączy
Specjalista ds. programów
pomocowych
bartosz@procarpathia.pl

tel. (17) 852 85 26
Małgorzata Tabor
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata.p@procarpathia.pl

tel. 502 900 797
   
Ewelina Wrona
Specjalista ds. programów
pomocowych
ewelina@procarpathia.pl

tel. (17) 852 85 26



"Zielone Podkarpacie -
popularyzacja różnorodności biologicznej
w wymiarze ekosystemowym"

   
Małgorzata Jedynak
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 86
Małgorzata Pociask
Specjalista ds. programów
pomocowych
malgorzata.pociask@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 86


Biuro projektu "Ochrona Ostoi Karpackiej Fauny Puszczańskiej - Korytarze Migracyjne"
 
Urszula Głód
Specjalista ds. programów
pomocowych
urszula@procarpathia.pl




Księgowość


 
Małgorzata Sobek
Główna Księgowa
anna.m@procarpathia.pl

tel. (17) 850 01 85


 

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty











 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |