en  
       

Nasze strony

       
 

Aktualności

  • 2018-11-16

Informacja o wyborze Oferenta: usługa tłumaczenia


W związku z rozstrzygnięciem postępowaniem dotyczącym wyłonienia wykonawców wykonania tłumaczeń pisemnych, zwykłych wynikających z obowiązków związanych z korespondencją, raportowaniem, dokumentami bieżącymi  oraz informacjami publikowanymi na stronie internetowej w ramach projektu „ŚWIAT KARPACKICH ROZET - DZIAŁANIA NA RZECZ ZACHOWANIA KULTUROWEJ UNIKALNOŚCI KARPAT” (nr projektu PBU1/0365/16) realizowanego z Programu Współpracy Transgranicznej Polska-Białoruś-Ukraina 2014-2020 dzięki wsparciu finansowemu udzielonemu z Unii Europejskiej informujemy, iż wpłynęło na:

1. Wykonanie tłumaczeń pisemnych, zwykłych z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski 9 ofert.
2. Wykonanie tłumaczeń pisemnych, zwykłych z języka polskiego na język ukraiński i z języka ukraińskiego na język polski 8 ofert.

Najkorzystniejszą ofertę:
1. W przypadku wykonania tłumaczeń pisemnych, zwykłych z języka polskiego na język angielski i z języka angielskiego na język polski złożyła firma Biuro Tłumaczeń Językowych "RHINO" (25 zł brutto/ 1 strona tłumaczeniowa – 1800 znaków ze spacjami).
2. W przypadku wykonania tłumaczeń pisemnych, zwykłych z języka polskiego na język ukraiński i z języka ukraińskiego na język polski złożyła firma Verba-Text Sp. z o.o. (27 zł brutto/1 strona tłumaczeniowa – 1800 znaków ze spacjami).

Oferty wpłynęły w wymaganym terminie, są zgodna z kryteriami określonymi w zapytaniu ofertowym. Zostały uznane za najkorzystniejsze oferty.

««

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty


 


 
 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 | Polityka Prywatności