en  
       

Strony

       
 

Aktualności

  • 2018-02-15

Zaproszenie do składania ofert na opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „Zielone Wyzwanie”


Rzeszów, 15/02/2018 r.

 
ZAPROSZENIE DO SKŁADANIA OFERT


 

Szanowni Państwo,
W związku z realizacją projektu nr POIS.02.04.00-00-0063/16 pn. „Razem dla Zielonego Podkarpacia – budowanie potencjału i integracja różnych grup interesariuszy mających duży wpływ na przyrodę”, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, zaprasza do składania ofert na:

 
 

OPRACOWANIE GRAFICZNE I WYKONANIE APLIKACJI MOBILNEJ
„ZIELONE WYZWANIE”

 


OPIS PROJEKTU:

Głównym celem projektu jest zachowanie bioróżnorodności najcenniejszych przyrodniczo obszarów województwa podkarpackiego, poprzez m.in. spotkania mediacyjne różnych grup środowisk mających wpływ na przyrodę, warsztaty terenowe dot. bioróżnorodności Podkarpacia, imprezę edukacyjną, konkurs komiksowy oraz przygotowanie różnych narzędzi służących do popularyzacji różnorodności biologicznej Podkarpacia (gra dydaktyczna, publikacje, aplikacja na telefon, filmy, etc.).
 
OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA:
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie graficzne i wykonanie aplikacji mobilnej „ZIELONE WYZWANIE” pracującej w trybie on-line na systemie Android od wersji 4.4 (Kit Kat) -  tworzonej natywnie w języku Java.

Aplikacja „Zielone Wyzwanie” to mobilna aplikacja typu quiz, która umożliwia sprawdzenie się z określonej wiedzy odpowiadając na zamknięte pytania testowe. Przeznaczona ona będzie dla różnych grup interesariuszy mających wpływ na przyrodę. Będzie miała za zadanie edukację, poznawanie bioróżnorodności województwa podkarpackiego, integrację różnych środowisk oraz będzie zawierała element zdrowej rywalizacji w osiąganiu kolejnych szczebli wiedzy w zakresie przyrodniczym. Uczestnicząc w quizie gracze rywalizują ze sobą na zasadach „pojedynku”, a stosunek wygranych do przegranych umożliwia umieszczenie gracza na odpowiednim miejscu w rankingu.
 
Termin składania ofert upływa 23/02/2018 r. o godz. 10:00.
 
Osoba do kontaktu:
Małgorzata Pociask - tel.: (17) 850 01 86,
e-mail:

 
Szczegóły oferty oraz formularz ofertowy znajdują się w załączeniu.

 


««

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty
  


 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |