en  
               
 

Aktualności

  • 2018-01-12

Czekolady w dobrej skali

Czekolada to królowa słodyczy dostarczająca mnóstwo energii. Podobno największym problemem czekoladowych łasuchów są wyrzuty sumienia, że taką dużą tabliczkę zjedli od razu. Jak temu zaradzić? To proste: robić je mniejsze!

I na taki pomysł wpadło Stowarzyszenie „Pro Carpathia” i skutecznie go wdrożyło. Teraz oprócz czekolad pełnowymiarowych o ciężarze 90 g wprowadziło do e-sklepu www.sklep.podkarpackiesmaki.pl dużo mniejsze, ale równie smaczne.
W sprzedaży są już dwa rodzaje czekolad (mleczna – minimum 33,6% masy kakaowej oraz gorzka – 70,4%) z dereniem o wadze 55 g każda – akurat na jeden raz. Są one równie dobre i znacznie tańsze (w cenie 10,97 zł). W wyrobach tych jest aż 12,5% suszonego derenia. Towarzyszą im tabliczki czekolad (gorzka i mleczna) z dodatkiem orzechów, które można traktować jako przekąskę aktywizującą, coś w rodzaju filiżanki mocnej kawy. 
Te ręcznie wykonane przez mistrza cukiernictwa z Korczyny tabliczki czekolad gorzkich i mlecznych z dodatkiem suszonego derenia oraz orzechów dostępne są na stronie www.sklep.podkarpackiesmaki.pl

««

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty


 


 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |