en  
               
 

Aktualności

  • 2017-10-27

Podkarpackie produkty w samym „sercu miasta”

Podkarpackie produkty regionalne, tradycyjne i ekologiczne – wytwarzane przez nasze, regionalne firmy i przedsiębiorstwa rodzinne - zostały wprowadzone do Podziemnej Trasy Turystycznej w Rzeszowie przy Ratuszu w punkcie Informacji Turystycznej. 
Teraz produkty z Półki Podkarpackie Smaki dostępne są dla turystów zwiedzających Podziemna Trasa Turystyczna: Rzeszowskie Piwnice. Wyjeżdżając z naszego regionu będą mogli zabrać ze sobą nie tylko wrażenia i emocje, ale i kulinarne pamiątki z Podkarpackiego. Na półce znaleźć można m.in. czekolady, biszkopty, dżem dereniowy, konfiturę z derenia i czarnej jagody, herbaty, suszone owoce, paluszki ekologiczne, przekąskę rzeszowską, dereniowe kosze prezentowe, kiełbasiankę z Górna oraz soki.

Przypominamy również, że podkarpackie produkty można znaleźć już w kilku miejscach w województwie Podkarpackim m.in. w restauracjach, hotelach, sklepach, punktach informacji turystycznej tj. Karczma Pod Semaforem w Bachórzu, Restauracja Zamkowa w Zamek w Krasiczynie, Restauracja Skalny w Polańczyku, Oberża Zakapior w Polańczyku,Hotel Hilton Garden Inn Rzeszów , Hotel Rzeszów, Zajazd Pod Caryńską w Ustrzykach Górnych, Karczma Polska w Mielcu, Zespół Zamkowo-Parkowy Zamek w Baranowie Sandomierskim, Restauracja Myczkowianka, Chata Wędrowca w Wetlinie, Hotel Pałac w Olszanicy, Hotel Arłamów, sklep SPAR w Krościenku Wyżnym, Sklep BALTONA w Międzynarodowy Port Lotniczy "Rzeszów - Jasionka", Ryneczek w Millenium Hall, Centrum Kultury i Promocji w Jarosławiu, Dworzec Bieszczadzkie Drezyny Rowerowe w Uhercach Mineralnych.

Oprócz tego produkty dostępne są na stronie internetowej www.sklep.podkarpackiesmaki.pl.

««

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty


 


 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |