en  
       

Strony

   
 

Aktualności

  • 2015-05-26

Konkurs fotograficzny

W związku z realizacją projektu pn. "Sacrum i Profanum w Drewnie" w ramach Programu „Promowanie różnorodności kulturowej i artystycznej w ramach europejskiego dziedzictwa kulturowego” współfinansowanego z Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009 – 2014, Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju i Promocji Podkarpacia „Pro Carpathia”, zaprasza do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. 

Celem konkursu jest:
  1. promowanie i rozwijanie zainteresowań historycznych i architektonicznych;
  2. propagowanie informacji na temat zachowania dziedzictwa kulturowego,
  3. odkrycie i wspieranie talentów fotografii architektoniczno-historycznej, m.in. poprzez nagradzanie oraz ukazanie ich twórczości szerszej publiczności,
  4. poznanie oraz fotograficzne udokumentowanie historii ojczystej, a w szczególności wybranych obiektów architektury drewnianej.

Przedmiot konkursu:
  1. Przedmiotem  konkursu są autorskie fotografie dotyczące szeroko rozumianego zakresu architektury drewnianej w województwie podkarpackim;
  2. Zdjęcia powinny zostać zrobione na obszarze województwa podkarpackiego;
  3. Zachęca się do fotografowania mniej znanych i rozpowszechnianych, a także zapomnianych obiektów, które ze względu na swoje walory historyczne i architektonicznie zasługują na uznanie i pamięć o dawnych czasach.
  
Prace należy nadsyłać od 26.05.2015 do 31.08.2015 r.

Główną nagrodą w konkursie jest udział w 6-dniowej wizycie studyjnej w Norwegii (w tym są opłacone koszty przelotów samolotem, noclegów i wyżywienia).


Szczegóły konkursu znajdują się w Aktualnościach Projektu "Sacrum i Profanum w Drewnie"
««

Wyszukiwarka

ok

Realizowane projekty 

 

 


 

Fb


realizacja: ideo
"Pro Carpathia" 35-064 Rzeszów, ul. Rynek 16/1 | 017 852-85-26 | od 8:00 do 16:00 |